Leírás és Paraméterek
Stabil fekete színű fém váz az asztalnak és a székeknek is egyaránt. A székek textil ülőlapja tökéletes kényelmet biztosít. Praktikus kompakt méret.
| Anyag | Fém váz, MDF asztallap és textil kárpit |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 27 kg |
| Termék méret | Asztal: 110x70x76 Szék: 86x40x40 cm |
| Csomag méret | 114x75x16 cm |
| Teherbírás | 100 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 40 cm |
| Ülőlap mélysége | 40 cm |
| Háttámla magassága | 52 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |