Leírás és Paraméterek
Fix magasságú, festett fekete fém vázas, téglalap alakú, tölgy színű asztallapos bárasztal.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 26 kg |
| Termék méret | 117x58x105 cm |
| Csomag méret | 126x67x13 cm |
| Teherbírás | 150 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |