Leírás és Paraméterek
Krómozott lábú, állítható magasságú bár asztal.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 11 kg |
| Termék méret | 60x60x80-100 cm |
| Csomag méret | 64x64x18 cm |
| Teherbírás | 25 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |