Leírás és Paraméterek
Kényelmes ülőfelületű, PVC kárpitozású gyerek forgószék, műanyag, görgős csillaglábbal. Vidám, kosárlabdás mintával.
A termék felhasználási területe háztartási, magán célra javasolt.
| Anyag | Fém és műanyag |
| Termék súlya | 6 kg |
| Termék méret | 85-97x39x39 cm |
| Csomag méret | 53x47x17 cm |
| Teherbírás | 80 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 39 cm |
| Ülőlap mélysége | 39 cm |
| Háttámla magassága | 35 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | igen |
| Mechanika | gázlift |