Leírás és Paraméterek
Műbőr kárpit bevonatú, magastámlás, kényelmes irodai forgószék, fejtámasszal.
| Anyag | Fém és műbőr |
| Termék súlya | 17 kg |
| Termék méret | 118-130x70x66 cm |
| Csomag méret | 60x62x32 cm |
| Teherbírás | 95 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 52 cm |
| Ülőlap mélysége | 51 cm |
| Háttámla magassága | 74 cm |
| Karfa | van |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | igen |
| Mechanika | gázlift + hintamechanika |