Leírás és Paraméterek
Fehér színű festett fém váz, fehér tölgy színű MDF asztallap, PVC borítással. Az asztal magassága, illetve az asztallap dőlési szöge állítható. Praktikus megoldás otthonra, irodába egyaránt.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 6 kg |
| Termék méret | 55-79x68x38 cm |
| Csomag méret | 70x40x7 cm |
| Teherbírás | 100 kg |
| Garancia | 6 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |