Leírás és Paraméterek
Festett fém vázas étkező/konferencia szék, kényelmes 6 cm vastag textil kárpitozású ülőlappal és háttámlával. Könnyen rakásolható, így tárolása használaton kívül helytakarékos és praktikus.
| Anyag | Fém és textil |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 5.2 kg |
| Termék méret | 94x62x44 cm |
| Csomag méret | 95x65x45 cm |
| Teherbírás | 120 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 40 cm |
| Ülőlap mélysége | 40 cm |
| Háttámla magassága | 54 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | igen |
| Állítható magasság | nem |
| Mechanika | fix |