Leírás és Paraméterek
Króm vázas, karfás, kényelmes tárgyalószék, PU kárpitozással az ülőlapon és a háttámlán, ami az apró lyukaknak köszönhetően remekül szellőzik. Könnyen rakásolható.
| Anyag | Króm váz és PU kárpit |
| Termék súlya | 5.4 kg |
| Termék méret | 85x55x56 cm |
| Csomag méret | 88x60x60 cm |
| Teherbírás | 150 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 50 cm |
| Ülőlap mélysége | 50 cm |
| Háttámla magassága | 50 cm |
| Karfa | van |
| Összeszerelt | igen |
| Állítható magasság | nem |
| Mechanika | fix |