Leírás és Paraméterek
Nagyméretű, karfás, műanyag csillaglábbal ellátott, mesh és textil kárpitozású irodai forgószék, külön fejtámlával. A hintamechanika, a gázliftes magasság állítás igazán kényelmessé teszik, az akár több órás munkavégzést is. A háttámla ergonomikus kialakítása segít a helyes ülő tartás megtartásában, így óvja a gerincet.
| Anyag | Fém, textil, mesh |
| Termék súlya | 11 kg |
| Termék méret | 121-131x48x50 cm |
| Csomag méret | 59x29x59 cm |
| Teherbírás | 150 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 48 cm |
| Ülőlap mélysége | 50 cm |
| Háttámla magassága | 60 cm |
| Karfa | van |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | igen |
| Mechanika | gázlift + hintamechanika |