Leírás és Paraméterek
Összecsukható kerti asztal, tartós trópusi keményfából, mely ellenáll az időjárás viszontagságainak.
| Anyag | Keményfa |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 12 kg |
| Termék méret | 90x90x74 cm |
| Csomag méret | 93x93x8 cm |
| Teherbírás | 20 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |