Leírás és Paraméterek
Modern, de mégis elegáns megjelenésű, fémvázas, textil kárpitozású, magas háttámlás étkezőszék. Kiválóan illik háztartásokba és irodákba egyaránt. A szék kettesével van csomagolva, így csak kettesével lehet rendelni és az ár 1 db-ra vonatkozik!
| Anyag | Fém és textil |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 4 kg |
| Termék méret | 96x40x48 cm |
| Csomag méret | 100x42x32 cm |
| Teherbírás | 115 kg |
| Garancia | 6 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 40 cm |
| Ülőlap mélysége | 48 cm |
| Háttámla magassága | 56 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | nem |
| Mechanika | fix |