Leírás és Paraméterek
Elegáns megjelenésű, fekete színű fém vázas étkezőszék, textilbőr kárpitozással. Magas háttámlája kényelmes ülést biztosít. A szék kettesével van csomagolva, így csak kettesével lehet rendelni és az ár 1 db-ra vonatkozik!
| Anyag | Fém és textilbőr |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 3.9 kg |
| Termék méret | 88x42,5x59 cm |
| Csomag méret | 62x54x27 cm |
| Teherbírás | 100 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 41 cm |
| Ülőlap mélysége | 45 cm |
| Háttámla magassága | 45 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | nem |
| Mechanika | fix |