Leírás és Paraméterek
A Hogland bárszék eleganciát kölcsönöz otthonának a masszív fémszerkezetnek és a vintage kialakításnak köszönhetően. Ajánlott teraszok, kávézók, bárok vagy éttermek rendezésére is.
Az ülés rögzített, átmérője 35 cm, és 1,8 cm -es forgácslapból készül. A keret elektrosztatikusan festett fémből készült, lábtartóval felszerelve. A csomag 2 db széket tartalmaz.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 15 kg |
| Termék méret | 71x40x40 cm |
| Csomag méret | 78x44x12 cm |
| Teherbírás | 80 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 40 cm |
| Ülőlap mélysége | 40 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | nem |