Leírás és Paraméterek
Prémium kategóriás Gamer szék, nagy méretű háttámlával ellátott, megerősített műanyag csillaglábbal és állítható műanyag karfával. A levehető fejtámla és az állítható deréktámasz valamint a különlegesen kialakított ülő- és háttámlája kimagasló kényelmet nyújt. A háttámla teljesen hátradönthető vízszintes állásba is akár, így fekvő helyzetbe is állítható. Ideális napi több órás használatra, akár komoly számítógép játékosoknak is de irodai használatra is kiváló. A szék kialakítása az igazi versenyautók ülésére hasonlít. Minőségi anyaghasználat és erős mechanikai kialakítások a maximális megbízhatóság érdekében.
| Anyag | Fém és műbőr |
| Termék súlya | 25 kg |
| Termék méret | 121-130x68x59 cm |
| Csomag méret | 83x65x32 cm |
| Teherbírás | 150 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 49 cm |
| Ülőlap mélysége | 49 cm |
| Háttámla magassága | 72 cm |
| Karfa | van |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | igen |
| Mechanika | gázlift + hintamechanika |