Leírás és Paraméterek
Festett szürke és wotan tölgy színű, stabil lábazattal ellátott, MDF-lapos bővíthető étkezőasztal. Egy 40 cm-es betéttel az asztal 180 cm-re bővíthető egy masszív, strapabíró fém mechanizmussal. Az asztalt 4-6-8 személy használhatja kényelmesen. Lapra szerelten 2 dobozban szállítjuk.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | igen |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 55 kg |
| Termék méret | 140-180x85x75 cm |
| Csomag méret | 91x75x9 és 96x51x13 cm |
| Teherbírás | 30 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |