Leírás és Paraméterek
Hagyományos megjelenésű, fa étkező asztal. Kialakításának köszönhetően masszív, időtálló szerkezet.
| Anyag | MDF-lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 10 kg |
| Termék méret | 110x70x76 cm |
| Csomag méret | 113x72x8 cm |
| Teherbírás | 50 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |