Leírás és Paraméterek
Biztonsági retesszel ellátott fémvázas ülőke, mely ezért roppant stabil. Kényelmes 5 cm vastag ülőfelülettel van ellátva, melynek borítása műbőr. Az ülőlap különböző mintái feldobják a környezetét. Jelenleg csak fekete színben elérhető.
| Anyag | Fém és műbőr |
| Összecsukható | igen |
| Termék súlya | 2.5 kg |
| Termék méret | 51x31x31 cm |
| Csomag méret | 47x29x31 cm |
| Teherbírás | 80 kg |
| Garancia | 6 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 30 cm |
| Ülőlap mélysége | 30 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | igen |
| Állítható magasság | nem |
| Mechanika | fix |