Leírás és Paraméterek
Kényelmes, gázliftes állítható magasságú bárszék. Modern design.
| Anyag | Fém és műbőr |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 5.5 kg |
| Termék méret | 64-85x38,5x38,5 cm |
| Csomag méret | 41x41x28 cm |
| Teherbírás | 100 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 35 cm |
| Ülőlap mélysége | 35 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | igen |
| Mechanika | gázlift |