Leírás és Paraméterek
Kávézó-, dohányzó asztal, mely egyszerű, letisztult formájával nagyszerűen beilleszkedik minden szobába.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 16 kg |
| Termék méret | 110x60x45 cm |
| Csomag méret | 113x63x6 cm |
| Teherbírás | 20 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |