Leírás és Paraméterek
Fekete színű, stabil fém lábbak ellátott, MDF-lapos étkezőasztal. Az asztalt 4-6-8 személy használhatja kényelmesen. A terméket lapra szerelten 2 csomagban szállítjuk.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 21 kg |
| Termék méret | 150x90x75 cm |
| Csomag méret | 155x95x9 és 76x45x13 cm |
| Teherbírás | 100 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |