Leírás és Paraméterek
Elegáns megjelenésű, fa étkezőgarnitúra. MDF asztallappal és 4 db kárpitozott fa székkel, melyeknek kényelmes, bézs színű textil kárpitozása van.
| Anyag | MDF-lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 36 kg |
| Termék méret | Asztal: 110x70x73 Szék: 84x42x45 cm |
| Csomag méret | 112x72x16 cm |
| Teherbírás | 80 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |