Leírás és Paraméterek
Fix magasságú, lábtartóval ellátott bárszék. Fekete színű fém vázzal és szürke textil kárpitozással.
| Anyag | Fém és textil |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 5 kg |
| Termék méret | 96x47x51 cm |
| Csomag méret | 97x63x51 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 50 cm |
| Ülőlap mélysége | 45 cm |
| Háttámla magassága | 30 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | nem |
| Mechanika | fix |