Leírás és Paraméterek
Gázrugóval állítható magasságú, lábtartóval ellátott bárszék. Fekete színű fém lábbal és talppal valamint barna PU kárpitozással. Az ülőlap forgatható.
| Anyag | Fém és textil |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 9.5 kg |
| Termék méret | 80-107x55x54 cm |
| Csomag méret | 55x49x33 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 50 cm |
| Ülőlap mélysége | 50 cm |
| Háttámla magassága | 20 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | igen |
| Mechanika | gázlift |