Leírás és Paraméterek
Fix magasságú, lábtartóval ellátott bárszék. Fekete színű fém vázzal és műbőr kárpitozással. Modern design.
| Anyag | Fém és műbőr |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 4.5 kg |
| Termék méret | 71x30x40 cm |
| Csomag méret | 70x41x7 cm |
| Teherbírás | 100 kg |
| Garancia | 6 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 40 cm |
| Ülőlap mélysége | 30 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | nem |
| Mechanika | fix |