Leírás és Paraméterek
Wotan tölgy színű, stabil lábazattal ellátott, MDF-lapos bővíthető étkezőasztal. Egy 35 cm-es betéttel az asztal 145 cm-re bővíthető egy stabil, strapabíró fém mechanizmussal. Az asztalt 4-6 személy használhatja kényelmesen.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | igen |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 35 kg |
| Termék méret | 110-145x70x75 cm |
| Csomag méret | 76x66x15 cm |
| Teherbírás | 30 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |