Leírás és Paraméterek
Fekete színű, stabil fém lábbak ellátott, MDF-lapos bővíthető étkezőasztal. Egy 40 cm-es betéttel az asztal 160 cm-re bővíthető egy stabil, strapabíró fém mechanizmussal. Az asztalt 4-6-8 személy használhatja kényelmesen.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | igen |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 32 kg |
| Termék méret | 120-160x80x77 cm |
| Csomag méret | 105x72x15 cm |
| Teherbírás | 30 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |