Leírás és Paraméterek
Kényelmes háttámlával ellátott, gázliftes állítható magasságú, textil kárpitozású bárszék. Króm lábbal és lábtartóval. Modern design.
| Anyag | Fém és textil |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 8 kg |
| Termék méret | 90-100x48x37 cm |
| Csomag méret | 61x28x49 cm |
| Teherbírás | 95 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 37 cm |
| Ülőlap mélysége | 37 cm |
| Háttámla magassága | 30 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | igen |
| Mechanika | gázlift |