Leírás és Paraméterek
Klasszikus megjelenésű, fa étkező asztal, fehér tölgy színben. Kialakításának köszönhetően masszív, időtálló szerkezet. Lapra szerelten szállítjuk.
| Anyag | MDF-lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 31 kg |
| Termék méret | 150x90x75 cm |
| Csomag méret | 155x96x25 cm |
| Teherbírás | 40 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |