Leírás és Paraméterek
Kényelmes háttámlával ellátott, gázliftes állítható magasságú étkezőszék, króm görgős csillaglábbal Modern design.
| Anyag | Fém és műbőr |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 8 kg |
| Termék méret | 77-87x59x54 cm |
| Csomag méret | 69x49x43 cm |
| Teherbírás | 95 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 50 cm |
| Ülőlap mélysége | 45 cm |
| Háttámla magassága | 30 cm |
| Karfa | van |
| Összeszerelt | nem |
| Állítható magasság | igen |
| Mechanika | gázlift |