Leírás és Paraméterek
Praktikus tároló kisasztal, mely egyszerű, letisztult formájával nagyszerűen beilleszkedik minden szobába.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 5 kg |
| Termék méret | 65x30x40 cm |
| Csomag méret | 67x32x16 cm |
| Teherbírás | 10 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |