Leírás és Paraméterek
Stabil fekete színű fém váz az asztalnak és a székeknek is egyaránt. A székek textilbőr ülőlapja tökéletes kényelmet biztosít, melyhez a magas háttámla is hozzájárul. Az asztal egy 40 cm-es betéttel 160 cm-re bővíthető, mely erős, strapabíró fém mechanizmussal van megoldva.
A szett tartalma 1 db bővíthető asztal és 4 db étkező szék, de az asztal alkalmas 6 illetve 8 székkel való használatra is akár. Ide kattintva a kiegészítő székek külön megvásárolhatóak!
| Anyag | Fém váz, MDF asztallap és textil kárpit |
| Bővíthető | igen |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 48 kg |
| Termék méret | Asztal: 120-160x80x76 Szék: 88x42,5x59 cm |
| Csomag méret | 105x72x15 62x53x46 cm |
| Teherbírás | 100 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 41 cm |
| Ülőlap mélysége | 45 cm |
| Háttámla magassága | 45 cm |
| Karfa | nincs |
| Összeszerelt | nem |