Leírás és Paraméterek
Szürke színű fém váz, bükk színű asztallap. Praktikus megoldás otthonra, irodába egyaránt.
| Anyag | Fém és MDF lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 6 kg |
| Termék méret | 50x30x60 cm |
| Csomag méret | 55x55x5 cm |
| Teherbírás | 25 kg |
| Garancia | 6 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |