Leírás és Paraméterek
Az Etoile név, amely nem csak a báj szinonimája, hanem a technológiáé is, amely minden konvención felül áll. Báj és technológia kombinációja egy kényelmes ülésben. A tartósság, a stabilitás és a kényelem terén a maximális teljesítmény elérése érdekében az összes lehetséges technológiát felhasználtuk, minden részletet megkérdőjelezve, és a megfelelő végeredményre törekedve. Könnyű, egymásra rakható, modern színválasztékban kapható, hangsúlyos egyéniséget fejez ki. Alkalmas otthonra, de cégek, vendéglátó egységek számára is tökéletes választás.
Kiszállítás rendelés esetén 2-3 hét!
| Anyag | Polypropylen + Polyamid |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 5 kg |
| Termék méret | 84x57x58 cm |
| Csomag méret | 95x70x59 cm |
| Teherbírás | 100 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Ülőlap szélessége | 58 cm |
| Ülőlap mélysége | 51 cm |
| Háttámla magassága | 40 cm |
| Karfa | van |
| Összeszerelt | igen |
| Állítható magasság | nem |
| Mechanika | fix |