Leírás és Paraméterek
Elegáns megjelenésű, barna színű fa étkezőgarnitúra. MDF asztallappal és 4 db kárpitozott fa székkel, melyeknek kényelmes, magas háttámlás, szürke színű textil kárpitozása van. Lapra szerelten, 3 csomagban szállítjuk.
| Anyag | MDF-lap |
| Bővíthető | nem |
| Összecsukható | nem |
| Termék súlya | 28 kg |
| Termék méret | Asztal: 110x70x73 Szék: 99x45x57 cm |
| Csomag méret | 113x72x8, 100x26x44, 100x26x44 cm |
| Teherbírás | 150 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Gyártó | Unic Spot |
| Összeszerelt | nem |