Leírás és Paraméterek
Kényelmes ülőalkalmatosság, ami egyben tároló is. Könnyen összecsukható, ezért nagyon praktikus. Vidám mintázataival feldobja a helység hangulatát.
| Anyag | Fa és műbőr |
| Összecsukható | igen |
| Termék súlya | 6 kg |
| Termék méret | 48x32x30 cm |
| Teherbírás | 90 kg |
| Garancia | 6 hónap |
| Ülőlap szélessége | 48 cm |
| Ülőlap mélysége | 32 cm |
| Összeszerelt | nem |